Turniej Oyama Karate w Olkuszu
08.06.2013 w Olkuszu odbyły się V Otwarte Mistrzostwa Jury Krakowsko - Częstochowskiej w Oyama Karate. W turnieju startowało blisko 300 zawodników z całej Polski. Zawodnicy naszego klubu po bardzo zaciętych pojedynkach wywalczyli aż 6 medali.

Marek Żelazny zdobył 2 miejsce w konkurencji lekki kontakt w kategorii juniorzy młodsi - chłopcy - pow 55kg

Piotr Stefanek zdobył 2 miejsce w konkurencji lekki kontakt w kategorii juniorzy młodsi - chłopcy - do 40kg

Jan Pypłacz zdobył 3 miejsce w konkurencji lekki kontakt w kategorii młodzik - chłopcy - do 50kg

Mariusz Serwicki zdobył 3 miejsce w konkurencji lekki kontakt w kategorii młodzik - chłopcy - do 35kg

Michał Żelazny zdobył 2 miejsce w konkurencji kata w kategorii juniorzy młodsi - chłopcy

Piotr Stefanek zdobył 3 miejsce w konkurencji kata w kategorii juniorzy młodsi - chłopcy