Mistrzostwa Polski Oyama Karate
12.14.2014 w Andrychowie odbyły się XIX Mistrzostwa Polski OYAMA karate w konkurencjach KUMITE, w których wzięło udział aż 430 zawodników z 43 klubów. Zawodnicy naszego klubu wywalczyli 5 medali. Wojciech Cząstkiewicz został Mistrzem Polski.

Wojciech Cząstkiewicz (uczeń 5 klasy Szkoły jak Dom) zdobył 1 miejsce w konkurencji lekki kontakt, w kategorii juniorzy młodsi - chłopcy - do 40kg

Piotr Stefanek zdobył 2 miejsce w konkurencji lekki kontakt, w kategorii juniorzy młodsi - chłopcy - do 40kg

Izabela Bończyk zdobyła 2 miejsce w konkurencji lekki kontakt, w kategorii młodzik - dziewczyny + 45kg

Jan Pypłacz zdobył 3 miejsce w konkurencji lekki kontakt, w kategorii młodzik - chłopcy + 50kg

Sławomir Łazarczyk zdobył 3 miejsce w konkurencji knockdown, w kategorii seniorzy starsi - do 80kg