Puchar Polski OYAMA TOP
22.11.2014 w Jeleniej Górze odbył się Puchar Polski OYAMA TOP, w którym wystartowało blisko 400 najlepszych zawodników z Polski, Kanady oraz Estonii. Zawodnicy naszego klubu wywalczyli 3 medale. Na podium w tym prestiżowym turnieju stanął Marek Żelazny (złoto), Michał Żelazny (srebro) oraz Tomasz Cząstkiewicz (brąz).

Marek Żelazny zdobył 1 miejsce w konkurencji semi-knockdown w kategorii juniorzy 14-16 lat - chłopcy do 75kg

Michał Żelazny (Szkoła jak Dom) zdobył 2 miejsce w konkurencji lekki kontakt w kategorii juniorzy młodsi - chłopcy do 60kg

Tomasz Cząstkiewicz (Szkoła jak Dom) zdobył 3 miejsce w konkurencji lekki kontakt w kategorii młodzik - chłopcy do 40kg